Konfirmantar i indre Nordfjord 2018

Nordsida kyrkje.   Foto: Roy Aron Myklebust

Nyhende

NEDSTRYN

10. mai kl. 11 .00

Anne-Lovise K Almenning

Rebecka Øvreberg

Marie Bøe Aaberg

Simon Haugen Vinsrygg

Marte Gjøvåg Heggestad

Bertine Fløtre Reed

Jens Aarnes Kleppe

Adrian Auflem Bjørke

Daniel Langeset

Sindre Folven

10. mai kl. 13 .00

Frida James Flo

Karoline Flo

Emilie Flo Stavik

Emma Njøten

John-Erlend Bø

Lea Maria K Brekke

Anders Svarstad Hole

Marie Rekdal Johansdottir

Lukas Leirgulen


12. mai kl. 11.00

Mina Flo Håvik

Vidar Hjelmesæter Oppedal

Nina Mulelid Hartvigsen

Helene Reed Hopland

Jonas Thaule

Camilla Breidablik

Maren Hjelmeset Kirkeeide

Hedda Garlid Hilde

Tonette Flo Hoem

Odina Ullebø Hool

Karolina Nesje Hafsås

Julie Ekern Glosvik

Sander Sande Tenden

Eirik Bjørlo Sandbakk

Elisabeth Mundal Olsen


13. mai

Preben Osvold Sunde

Fride Nesje

Victoria A Edelston

Kasper Bjørkedal Eide

Lars Langeland Grønmo

Sigrid M Sølvberg

Ole Andreas Tonning Auflem

Marie Sætre Olsen


NORDSIDA

10. mai kl. 11.00

Ingunn Bergset

Runar Tøfte Heimlid

Tom-Adriel Jevnlid

Elias Dispen Lødemel

Tord Sølvberg

Jon Magnus Sollid

Andrine Sølvberg Teigen


INNVIK

10. mai kl. 11.00

Malene Myrvang Berstad

Remi Kristoffer Frøholm

Steffen Sunde Reme

Line Verlo Skogstad



UTVIK

12. mai kl. 11.00

Hannah Carlsen

Siv Tone Lyslo

Ragne Heggdal-Verlo

Mie Othelie Verlo


HORNINDAL

12. mai kl. 10.00

Endre Gausemel

Laura Haugen

Tiril Johanne Helgesen Haugen

Helena Holmøy-Wang

Tuva Gausemel Kandal

Olav Aasgaard Kirkhorn

Odd Helge Muldsvor

Synnøve Oline Seljeset

Andreas Sollid

Live Sollid

Ruben Høgalmen Støverstein

Sigrid Sollid Tisthamar


12. mai kl. 12.00

Oline Ekornesvåg Lødemel

Sander Bruheim Løvlid

Malin Grothaug Myklebust

Preben Flåm Røberg

Malin Kristin Yterbø Storevik

Fredrika Lødemel Sægrov

Grete Lene Tvinnereim

Karianne Tomasgard

Chrisander Lødøen Øen



OPPSTRYN

19. mai kl. 11.00

Mathias Glomnes

Trym Skåre Hogrenning

Elias Guddal Sunde

Karina Skåre Tjellaug

Olivia Vollsnes Wemby

Joanna Kveen Øvre-Flo


RANDABYGD

20. mai kl. 11.00

Jon Nesdal

Eline Nesdal


OLDEN

20. mai kl. 11.00

Emil Henden Drageset

Lene Egset

Julie Fredheim

Ida Marie Haugen

Malene Eide Høybye

Isak Kjørslevik

Johannes Gert Gjerde Mangard

Steffen Melheim

Jonatan Gjerde Myrold

Emma Sunde

Håvard Tonning

Nina Tonning



LOEN

26. mai kl. 11.00

Alida Bruland

Julie Flølo Herrevold

Silje Hogrenning Johansen

Maren Loen

Andre Moen

Ane Tenden Nesje


Lista kjem også på trykk i papiravisa fredag.