Ny runde i Retura-cupen

Klasse V73: Svein Hoem (t.v.) og Knut Lillestøl deltok på miniatyrstemnet til Olden Skyttarlag. Begge skyt i klasse V73.   Foto: arkiv

Nyhende


Resultat frå miniatyrstemne arrangert av Olden Skyttarlag på skytebana til Utvik og Innvik skyttarlag.

Hovudskyting

Klasse 3-5: 1. Reidun Kristin Knapstad, Florø 247, 2. Regine Nesheim, Eidsbygda 244, 3. Ole Arild Aa, Hyen 243, 4. Nils Holme, Hyen 242, 5. Kristian Frøysadal Hauge, Sunnylven 240, 6. Dag Andre Hauge, Sunnylven 240, 7. Bertel Oddne Mjellem, Hyen 236, 8. Ben Magne Stokland, Stadlandet 235, 9. Atle Lotsberg, Nordbygda og Rand 232, 10. Per Tore Taklo, Hundeide 226, 11. Kristian Lotsberg, Nordbygda og Rand 222

Klasse 5: 1. Reidun Kristin Knapstad, Florø 247, 2. Regine Nesheim, Eidsbygda 244, 3. Ole Arild Aa, Hyen 243, 4. Nils Holme, Hyen 242, 5. Dag Andre Hauge, Sunnylven 240, 6. Bertel Oddne Mjellem, Hyen 236, 7. Ben Magne Stokland, Stadlandet 235, 8. Atle Lotsberg, Nordbygda og Rand 232.

Klasse 4: 1. Kristian Frøysadal Hauge, Sunnylven 240, 2. Per Tore Taklo, Hundeide 226, 3. Kristian Lotsberg, Nordbygda og Rand 222

Klasse 1: 1. Rudi Lødemel, Hornindal og Markane 246, 2. Magne Olav Reme, Utvik og Innvik 234

J16-17 år: 1. Ola-Johan Dybvik, Langevåg 249, 2. Fredrik Taklo, Hundeide 246, 3. Isak Frøysadal Hauge, Sunnylven 243, 4. Jakob Lotsberg, Nordbygda og Rand 238, 5. Stian Skeistrand, Eidsbygda 237

ER14-15 år: 1. Ørjan Frøysadal Hauge, Sunnylven 249, 2. Sondre Rotihaug Dalseth, Hundeide 240, 3. Aurora Grinde, Haugen 239, 4. Daniel Matias Mjellem, Hyen 239, 5. Ole Kristian Lødemel, Hornindal og Markane 238, 6. Jakob Mathias Nesheim Aardalsbakke, Eidsbygda 235, 7. Greger Bjørhovde, Haugen 233, 8. Jonas Espe, Haugen 229, 9. Noah Hatlenes, Utvik og Innvik 227

R11-13 år: 1. Lars Rune Mjellem, Hyen 244, 2. Linnea Grinde, Haugen 231

NU-15 år: 1. Ari Borgund, Haugen, 1. Eskil Frøholm, Utvik og Innvik, 1. Linnea Hatlenes, Utvik og Innvik, 1. Sarah Rebecka Nesheim Aardalsbakke, Eidsbygda, 1. Axel Nikolai Nyttingnes, Hundeide

V55: 1. Arild Fure, Stryn 240.

V65: 1. Harry Gram, Førde 248, 2. Odd Peter Skinlo, Hyen 242, 3. Magne Skårbø, Stadlandet 242

V73: 1. Magnar Molland, Sogndal 249, 2. Toralf Årdal, Jølster 248, 3. Knut Lillestøl, Hornindal og Markane 247, 4. Kristen Lotsberg, Nordbygda og Rand 246, 5. Svein Hoem, Stryn 245.

EJ18 år: 1. Bendik Stokland, Stadlandet 235.