Åtte klubbar var representert i Strynehallen under den 31. utgåva av Strynhallleikane laurdag.
57 deltakarar tevla i fire ulike greiner; 40 meter, lengde med tilløp, høgde med tilløp og kulestøt.
Les også: Høgt og lågt i Strynehallen.
Resultatliste (utan resultat for dei under 11 år)
J-7 40 m Alma Svidal Stryn T og IL
J-7 Høgde Alma Svidal Stryn T og IL
J-7 Kule (2,0 kg) Alma Svidal Stryn T og IL
J-7 Lengde Alma Svidal Stryn T og IL
J-8 40 m Sandra Erdal Oppstryn IL Kristine Kirkeeide Sunde Oppstryn IL Ramona Magdalena Ose Ørsta IL
J-8 Høgde Kristine Kirkeeide Sunde Oppstryn IL Sandra Erdal Oppstryn IL
J-8 Kule (2,0 kg) Kristine Kirkeeide Sunde Oppstryn IL Sandra Erdal Oppstryn IL
J-8 Lengde Sandra Erdal Oppstryn IL Kristine Kirkeeide Sunde Oppstryn IL
J-10 40 m Ella Kveen Stryn T og IL Ida Emilie Vonheim Stårheim IL Martine Skåre Oppstryn IL Linnea Lindvik Aaning Stryn T og IL
J-10 Kule (2,0 kg) Martine Skåre Oppstryn IL Linnea Lindvik Aaning Stryn T og IL
J-10 Lengde Linnea Lindvik Aaning Stryn T og IL Martine Skåre Oppstryn IL
J-14 40 m 1 Joanna K Øvre-Flo Stryn T og IL 5,9 2 Julie Fredheim Olden IL 7,4
J-14 Høgde 1 Julie Fredheim Olden IL 1,10
J-14 Kule (3,0kg) 1 Julie Fredheim Olden IL 2,75
J-14 Lengde 1 Joanna K Øvre-Flo Stryn T og IL 4,59 2 Julie Fredheim Olden IL 3,18
J-15 40 m 1 Malin Gran Stryn T og IL 5,9
J-15 Lengde 1 Malin Gran Stryn T og IL 4,59
G-7 40 m Dennis Sørum Olsen Oppstryn IL Sondre Aga Reme Oppstryn IL Tor Robson Hjelle Oppstryn IL Herman Konstali-Lødemel Stryn T og IL Trym Blakset Veten IL
G-7 Høgde Sondre Aga Reme Oppstryn IL Tor Robson Hjelle Oppstryn IL Trym Blakset Veten IL
G-7 Kule (2,0 kg) Sondre Aga Reme Oppstryn IL Tor Robson Hjelle Oppstryn IL Trym Blakset Veten IL
G-7 Lengde Trym Blakset Veten IL Dennis Sørum Olsen Oppstryn IL Sondre Aga Reme Oppstryn IL Tor Robson Hjelle Oppstryn IL
G-8 40 m Gard Skåre Hogrenning Oppstryn IL William M. Guddal Breidablik Oppstryn IL Aksel Flo Stavik Stryn T og IL Magnus Haugstveit Stryn T og IL
G-8 Høgde Gard Skåre Hogrenning Oppstryn IL William M. Guddal Breidablik Oppstryn IL Magnus Haugstveit Stryn T og IL Aksel Flo Stavik Stryn T og IL
G-8 Kule (2,0 kg) William M. Guddal Breidablik Oppstryn IL Magnus Haugstveit Stryn T og IL Aksel Flo Stavik Stryn T og IL Gard Skåre Hogrenning Oppstryn IL
G-8 Lengde Gard Skåre Hogrenning Oppstryn IL Aksel Flo Stavik Stryn T og IL Magnus Haugstveit Stryn T og IL William M. Guddal Breidablik Oppstryn IL
G-9 40 m Markus Blakset Guddal Oppstryn IL Vegard Guddal Oppstryn IL Oddmund Hauge Otterdal Stryn T og IL
G-9 Høgde Markus Blakset Guddal Oppstryn IL Vegard Guddal Oppstryn IL Oddmund Hauge Otterdal Stryn T og IL
G-9 Kule (2,0 kg) Markus Blakset Guddal Oppstryn IL Vegard Guddal Oppstryn IL Oddmund Hauge Otterdal Stryn T og IL
G-9 Lengde Markus Blakset Guddal Oppstryn IL Vegard Guddal Oppstryn IL Oddmund Hauge Otterdal Stryn T og IL
G-10 40 m Sander Aske Granheim Fjellhug Vereide IL Eirik Mallesvik Jølster IL Rasmus Loen Stryn T og IL Daniel Mindresunde Guddal Oppstryn IL Jonathan Blakset Veten IL Joshua Lindvik Stryn T og IL Simen Reed Hopland Stryn T og IL Ola Svidal Stryn T og IL Marius Konstali-Lødemel Stryn T og IL
G-10 Høgde Simen Reed Hopland Stryn T og IL Daniel Mindresunde Guddal Oppstryn IL Rasmus Loen Stryn T og IL Marius Konstali-Lødemel Stryn T og IL Ola Svidal Stryn T og IL Jonathan Blakset Veten IL Joshua Lindvik Stryn T og IL
G-10 Kule (2,0kg) Joshua Lindvik Stryn T og IL Ola Svidal Stryn T og IL Marius Konstali-Lødemel Stryn T og IL Eirik Mallesvik Jølster IL Rasmus Loen Stryn T og IL Simen Reed Hopland Stryn T og IL Daniel Mindresunde Guddal Oppstryn IL Sander Aske Granheim Fjellhug Vereide IL
G-10 Lengde Daniel Mindresunde Guddal Oppstryn IL Joshua Lindvik Stryn T og IL Ola Svidal Stryn T og IL Simen Reed Hopland Stryn T og IL Sander Aske Granheim Fjellhug Vereide IL Eirik Mallesvik Jølster IL Jonathan Blakset Veten IL Rasmus Loen Stryn T og IL Marius Konstali-Lødemel Stryn T og IL
G-11 40 m Simen Lidvardson Sunde Jølster IL 6,6 Nicolai Aske Granheim Fjellhug Vereide IL 6,7
G-11 Høgde Nicolai Aske Granheim Fjellhug Vereide IL 1,10 Simen Lidvardson Sunde Jølster IL 0,95
G-11 Kule (2,0kg) Nicolai Aske Granheim Fjellhug Vereide IL 7,49 Simen Lidvardson Sunde Jølster IL 6,42
G-11 Lengde Simen Lidvardson Sunde Jølster IL 3,59 Nicolai Aske Granheim Fjellhug Vereide IL 3,82
G-12 40 m Johannes Konstali-Lødemel Stryn T og IL 6,5 Lukas Sørum Olsen Oppstryn IL 7,0 Emil Lindvik Aaning Stryn T og IL 7,1 Jon Kristoffer K Øvre-Flo Stryn T og IL 7,1 Hans Teodor Haugen Stryn T og IL 6,6 Magnar Fredheim Olden IL 7,3 Markus Lindvik Gjerde Olden IL 7,9 Ruben Eide Gjerde Olden IL 6,7 Håkon Mallesvik Jølster IL 7,1
G-12 Høgde Emil Lindvik Aaning Stryn T og IL 1,10 Magnar Fredheim Olden IL 1,00 Johannes Konstali-Lødemel Stryn T og IL 1,20 Hans Teodor Haugen Stryn T og IL 1,20 Håkon Mallesvik Jølster IL 1,10
G-12 Kule (3,0kg) Johannes Konstali-Lødemel Stryn T og IL 7,34Magnar Fredheim Olden IL 4,99 Håkon Mallesvik Jølster IL 5,92 Jon Kristoffer K Øvre-Flo Stryn T og IL 5,52 Arnstein Nikolai Ose Ørsta IL 6,42 Ruben Eide Gjerde Olden IL 5,76 Hans Teodor Haugen Stryn T og IL 6,10
G-12 Lengde Emil Lindvik Aaning Stryn T og IL 3,35 Håkon Mallesvik Jølster IL 3,24 Lukas Sørum Olsen Oppstryn IL 3,28 Jon Kristoffer K Øvre-Flo Stryn T og IL 3,38 Johannes Konstali-Lødemel Stryn T og IL 4,22 Magnar Fredheim Olden IL 3,39 Markus Lindvik Gjerde Olden IL 2,66 Ruben Eide Gjerde Olden IL 3,49 Hans Teodor Haugen Stryn T og IL 3,76
G-13 40 m 1 Aron Mathias Vonheim Stårheim IL 7,3
G-13 Høgde 1 Eirik Flo Stavik Stryn T og IL 1,30
G-13 Kule (3,0kg) 1 Aron Mathias Vonheim Stårheim IL 5,78
G-13 Lengde 1 Eirik Flo Stavik Stryn T og IL 3,72 2 Aron Mathias Vonheim Stårheim IL 3,60
G-14 40 m 1 Johannes Eiksund Ørsta IL 5,8 2 Markus Myhre-Steinnes Ørsta IL 6,5
G-14 Kule (4,0kg) 1 Johannes Eiksund Ørsta IL 7,20 2 Markus Myhre-Steinnes Ørsta IL 6,89
G-14 Lengde 1 Johannes Eiksund Ørsta IL 4,16 2 Markus Myhre-Steinnes Ørsta IL 3,82
G-16 40 m 1 Daniel Brekke Stryn T og IL 5,7
G-18 40 m 1 Steffen Nathan Hatlelid Hornindal IL 5,5 2 Mathias Melheim Olden IL 5,6 3 Rafael Gildestad Olden IL 5,7
MV-35-39 40 m 1 Terje Guddal Oppstryn IL 5,9
MV-35-39 Høgde 1 Terje Guddal Oppstryn IL 1,60
MV-35-39 Kule (7,26 kg) 1 Terje Guddal Oppstryn IL 9,10
MV-40-44 40 m 1 Lars Guddal Oppstryn IL 5,7
MV-40-44 Høgde 1 Lars Guddal Oppstryn IL 1,55
MV-40-44 Kule (7,26 kg) 1 Lars Guddal Oppstryn IL 9,45
MV-40-44 Lengde 1 Lars Guddal Oppstryn IL 5,52
MV-45-49 Kule (7,26 kg) 1 Per Jakob Tunold Oppstryn IL 10,59